ວົງແຫວນລື່ນຮູຜ່ານ Ingiant DHK012-12-10A ສຳລັບແຜ່ນໝຸນ
ຄໍາອະທິບາຍສັ້ນໆ:
ລາຍລະອຽດຜະລິດຕະພັນ
ປ້າຍຜະລິດຕະພັນ
ລາຍລະອຽດ
DHK012-12-10A
ພາລາມິເຕີຫຼັກ
ຈຳນວນວົງຈອນ 12 ຊ່ອງ ອຸນຫະພູມເຮັດວຽກ “-40℃~+65℃”
ປະຈຸບັນທີ່ໄດ້ຮັບການຈັດອັນດັບ 10A ຄວາມຊຸ່ມຊື່ນໃນການເຮັດວຽກ <70%
ແຮງດັນໄຟຟ້າທີ່ໄດ້ຮັບການຈັດອັນດັບ 0~240 VAC/VDC ລະດັບການປ້ອງກັນ IP54
ຄວາມຕ້ານທານການສນວນ ≥1000MΩ @500VDC ວັດສະດຸທີ່ຢູ່ອາໄສ ໂລຫະປະສົມອາລູມິນຽມ
ຄວາມແຂງແຮງຂອງການສນວນກັນຄວາມຮ້ອນ 1500 VAC @ 50Hz, 60s, 2mA ວັດສະດຸຕິດຕໍ່ໄຟຟ້າ ໂລຫະທີ່ມີຄ່າ
ການປ່ຽນແປງຄວາມຕ້ານທານແບບໄດນາມິກ <10MΩ ລາຍລະອຽດສາຍໄຟ ສາຍລວດທີ່ມີຄວາມຍືດຫຍຸ່ນໄດ້ ເຄືອບດ້ວຍ Teflon ສີ ແລະ ກະປ໋ອງ
ຄວາມໄວໃນການໝຸນ 0~600 ຮອບຕໍ່ນາທີ ຄວາມຍາວຂອງສາຍໄຟ 500 ມມ + 20 ມມ
ຮູບແຕ້ມໂຄງຮ່າງຜະລິດຕະພັນມາດຕະຖານ
ລາຍລະອຽດຜະລິດຕະພັນ1
ຍື່ນໃບສະໝັກແລ້ວ
ລາຍລະອຽດຜະລິດຕະພັນ2
ລາຍລະອຽດຜະລິດຕະພັນ3
ລາຍລະອຽດຜະລິດຕະພັນ4
ຂໍ້ໄດ້ປຽບຂອງພວກເຮົາ
ສະຖານທີ່ໂຮງງານ
ລາຍລະອຽດຜະລິດຕະພັນ5
ລາຍລະອຽດຜະລິດຕະພັນ6
ລາຍລະອຽດຜະລິດຕະພັນ7ລາຍລະອຽດ
DHK012-12-10A
ພາລາມິເຕີຫຼັກ
ຄວາມໄວໝູນ 0~600rpm ຄວາມຍາວຂອງສາຍໄຟ 500mm + 20mm