ວົງແຫວນລື່ນແກນແຂງ Ingiant DHS118-20 ສຳລັບເຄື່ອງຈັກອຸດສາຫະກຳ
ຄໍາອະທິບາຍສັ້ນໆ:
ລາຍລະອຽດຜະລິດຕະພັນ
ປ້າຍຜະລິດຕະພັນ
ລາຍລະອຽດ
DHS118-20
ພາລາມິເຕີຫຼັກ
ຈຳນວນວົງຈອນ 20 ອຸນຫະພູມເຮັດວຽກ “-40℃~+65℃”
ປະຈຸບັນທີ່ໄດ້ຮັບການຈັດອັນດັບ ສາມາດປັບແຕ່ງໄດ້ ຄວາມຊຸ່ມຊື່ນໃນການເຮັດວຽກ <70%
ແຮງດັນໄຟຟ້າທີ່ໄດ້ຮັບການຈັດອັນດັບ 0~240 VAC/VDC ລະດັບການປ້ອງກັນ IP54
ຄວາມຕ້ານທານການສນວນ ≥1000MΩ @500VDC ວັດສະດຸທີ່ຢູ່ອາໄສ ໂລຫະປະສົມອາລູມິນຽມ
ຄວາມແຂງແຮງຂອງການສນວນກັນຄວາມຮ້ອນ 1500 VAC @ 50Hz, 60s, 2mA ວັດສະດຸຕິດຕໍ່ໄຟຟ້າ ໂລຫະທີ່ມີຄ່າ
ການປ່ຽນແປງຄວາມຕ້ານທານແບບໄດນາມິກ <10MΩ ລາຍລະອຽດສາຍໄຟ ສາຍລວດທີ່ມີຄວາມຍືດຫຍຸ່ນໄດ້ ເຄືອບດ້ວຍ Teflon ສີ ແລະ ກະປ໋ອງ
ຄວາມໄວໃນການໝຸນ 0~600 ຮອບຕໍ່ນາທີ ຄວາມຍາວຂອງສາຍໄຟ 500 ມມ + 20 ມມ
ຍື່ນໃບສະໝັກແລ້ວ
ລາຍລະອຽດຜະລິດຕະພັນ2
ລາຍລະອຽດຜະລິດຕະພັນ3
ລາຍລະອຽດຜະລິດຕະພັນ4
ຂໍ້ໄດ້ປຽບຂອງພວກເຮົາ
ສະຖານທີ່ໂຮງງານ
ລາຍລະອຽດຜະລິດຕະພັນ5
ລາຍລະອຽດຜະລິດຕະພັນ6
ລາຍລະອຽດຜະລິດຕະພັນ7ລາຍລະອຽດ
DHS118-20
ພາລາມິເຕີຫຼັກ
ຄວາມໄວໝູນ 0~600rpm ຄວາມຍາວຂອງສາຍໄຟ 500mm + 20mm